#2 Piknik Rowerowy Szaflary Tour 2015

Wyniki #2 Pikniku rowerowego Szaflary Tour 2015

plakat A3 1 wersja podgladowa wersji do druku

 


 

Kategoria do lat 6 (130 m)

klasyfikacja nie była prowadzona

 

Kategoria 7-8 lat (550 m)

  1. Maks Jandura

  2. Kamil Sikoń

  3. Dawid Gach

  4. Bartłomiej Domin

  5. Krystian Jawor

  6. Mateusz Galica

  7. Gabriela Kalata

  8. Michał Szaflarski

  9. Szymon Baranowski

  10. Maksymilian Sowa

  11. Silen Dąbrowska

  12. Adam Rol

Kategoria 9-12 lat – kobiety (550 m)

  1. Agnieszka Tylka

  2. Alicja Mucha

  3. Julia Walkosz

  4. Zuzanna Baranowska

  5. Natalia Gał

  6. Weronika Magiera

  7. Caroline Kalata

  8. Karolina Rol

  9. Małgorzata Babiarz

  10. Katarzyna Kobylarczyk

  11. Sabina Łaś

  12. Marta Latocha

  13. Magdalena Łaś

  14. Weronika Matyasik

  15. Klaudia Domin

  16. Julia Świder

  17. Roksana Gil

  18. Oliwia Jasion

  19. Zuzanna Gaździak

Kategoria 9-12 lat – mężczyźni (550 m)

  1. Szymon Tylka

  2. Maksymilian Jasion

  3. Grzegorz Kowalczyk

  4. Kamil Latocha

  5. Jakub Walkosz

  6. Jakub Furczoń

  7. Konrad Latocha

  8. Max Dąbrowski

  9. Matusz Gut

  10. Piotr Galica

  11. Krystian Łaś

  12. Karol Czernik

  13. Maciej Borkowski

  14. Michał Warniczek

  15. Jakub Borowicz

  16. Tomasz Ziębiński

Kategoria 9-12 lat (8 km)

  1. Agnieszka Tylka

  2. Szymon Tylka

  3. Grzegorz Kowalczyk

Kategoria 13-15 lat – kobiety (8 km)

  1. Beata Warniczek

  2. Barbara Gał

  3. Magdalena Kopińska

Kategoria 13-15 lat – mężczyźni (8 km)

  1. Marek Pawlikowski

  2. Ryszard Tylka

  3. Jakub Gach

  4. Kacper Żuławiński

  5. Dawid Łaś

  6. Kamil Czernik

  7. Marcin Latocha

  8. Sebastian Rusnak

  9. Damian Cachro

  10. Marcin Babiarz

  11. Bartłomiej Haberny

Kategoria 16-17 lat – mężczyźni (8 km)

  1. Dominik Gach

  2. Andrzej Galica

  3. Kacper Jandura

  4. Kamil Dziedzina

  5. Marcin Gac

  6. Piotr Mucha

  7. Damian Milan

  8. Damian Nędza

Kategoria OPEN – kobiety (8 km)

  1. Magdalena Ochalik

  2. Katarzyna Krupa

  3. Magdalena Bryniarska – Jandura

  4. Karolina Furczoń

Kategoria OPEN – mężczyźni (8 km)

  1. Jakub Żuławiński

  2. Adam Pawlikowski

  3. Andrzej Szaflarski

  4. Kazimierz Ochalik

  5. Piotr Rusnak

  6. Łukasz Dziedzina

  7. Piotr Komorowski

  8. Mateusz Magiera

  9. Dariusz Wieczorek

  10. Józef Gil

  11. Franciszek Krupa

  12. Rafał Szkaradziński

  13. Wojciech Furczoń

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *