Odblokowany płyta główna do Samsung Galaxy S6 G920F G920I G920V G920P G920A G920T 32 GB płyta główna z pełnym układem płyty logicznej

zł34.95 Darmowa wysyłka

Tagi: chip na płycie głównej samsung galaxy s6, do płyty głównej samsung galaxy s6 edge, kobo, płyta główna es, płyta główna samsung galaxy s3 Indie, płyta główna s6, zarząd główny гадинана, g925f, chłodnica 280 mm, płyta główna samsung galaxy s6 ebay.

W magazynie

Opis

 • Typ: Wewnętrzny
 • Jakość: Oryginał i odblokowywanie
 • Sytuacja z produktem: W magazynie
 • Kompatybilny model: Samsung S6 G920F G920V G920I G920A G920P G920T
 • Pochodzenie: CN(Pochodzenie)
 • numer modelu: Samsung Galaxy S6
 • Kompatybilny marka: Samsung
 • Dowód: Nie
 • QC: Pełne badania QC
 • Pojemność: 32 GB
 • Zakres częstotliwości: dla mobilnej płyty głównej
 • Oryginalne miejsce: Shenzhen, Guangdong Chiny(kontynent)
 • Statu: Diassemble & Used
 • marka: PLTDP

Fabryczne odblokowanie Samsung Galaxy S6 G920F G920P G920V G920A G920T G920I 100% Oryginalna Gra logiczno opłata 32GB Przetestowany Dobra Robota

Uwagi do zakupu :

Proszę, poświęć kilka minut, aby przeczytać przed zakupem, weź produkt domyślne, aby zgodzić się na następujące umowy :

1 .Płyta główna wszystko rozumie i jest używany, a nie nowy.

2. Płyta główna jest w pełni odblokowany,bez konta ID.u może ustawić nowe konto ID po instalacji.

3. Płyta główna każde jedno sprawdzone na długo przed wysyłka.jeśli jakieś problemy u mogą skontaktować się natychmiast.

4. W normalnym trybie wysłaliśmy nam wersję płyty głównej i pewną częściową wersję innego kraju.

5. Jeśli nie wiesz, jak ustawić deskę,to pls proszą o pomoc zainstalować profesjonalnym człowiekiem, dziękuję!

Pytania zabudowy:

1. Wydajność baterii wynosi mniej niż 90%.Łatwo mieć automatyczne ponowne uruchomienie/automatyczne wyłączanie/kalorię. 2.7/7P/8/8P/8X musi spełniać wibracji.Jeśli nie ma odcisku palca wibracji, nie ma dotyku.Problem некачественности-niezgodność wibracji. 3.7 P/8P musi być zgodny z ekranu.Jeśli nie pasują, nie będzie kontaktu lub dotyku. 4. Podczas instalacji, należy najpierw zainstalować płytę główną i inne akcesoria, a następnie włóż akumulator, w przeciwnym razie łatwo doprowadzi do spalenia płyty głównej lub ekranu. 5. Podczas instalacji płyty głównej X nie należy dotykać матричному рефрактору (rozpoznawanie twarzy) po włączeniu zasilania, w przeciwnym razie nie będzie w stanie rozpoznać twarz. 6. Podczas instalacji,Pls użyć odpowiednich śrub do montażu, ze względu na śruby mają długie i krótkie są różne, jeśli zrobić prawidłowo, to doprowadzi do czarnego ekranu i odcisków palców nie działa .

Wyświetlacz produktu:

płatność i wysyłka :

W każdym kraju polityka podatkowa jest różna .Wszelkie należności opłaty lub opłaty są na odpowiedzialność kupującego.Jeśli pakiet nie może być wydana ze względu na przyczyny kupujących (w tym odmowa podpisania), kupujący powinien pozwolić sobie na dodatkowe koszty !

1.Akceptujemy płatności za pośrednictwem Szaflary.org.pl ESCROW 2.Płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od zamówienia. 3.Jeśli możesz,t kontrola bezpośrednio po zamknięciu aukcji,proszę, poczekaj kilka minut i spróbuj płatności muszą być zakończone w ciągu 3 dni. 4,100% z wszystkich dostarczonych produktów będzie testowany przed wysyłką i gwarantujemy, że wszystkie nasze produkty otrzymasz będą działać dobrze. 5.Obecnie wysyłamy do światowego countried.Za wyjątkiem APO/FPO, korzystających z zaufanych witryn innych firm kurierskich. 6.Jak długo będę wykonywać rozkazy. 7.Czas potrzebny do uzyskania zamówienia, zależy od 2 czynników:wybranego sposobu dostawy i okresu realizacji zamówienia.Proszę zwrócić uwagę, że robimy wszystko, co możliwe, aby upewnić się, że otrzymasz swoje zamówienie w odpowiednim czasie.Poniżej przedstawiono szacunkowe terminy

Sposób dostawy:

Poniżej znajdują się nasze partnerskie firmy logistyczne i szacunkowe ramy czasowe.Czas przejazdu waha się w zależności od tego,gdzie jesteś.

Sposób Dostawy Przewidywany Czas

DHL 3~7days

FEDEX 3~7days

UPS 3~7days

EMS 8~12days

Supersaver (poniżej 2 kg)słup Wieloryba 20~30 dni

Суперсавер (poniżej 2 kg)HKpost 20~30 dni

Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia lub inne kwestie, które są odpowiedzialnością usługi dostawy.Ale pomożemy ci śledzić pakiet, dopóki nie dostaniesz.

O Gwarancji:

1.Produkty są najwyższej jakości,dlatego też,jeśli nie jesteś zadowolony z zakupionym towarem, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta .Jak najszybciej.Możemy pomóc z wszelkimi zwrotami i zwrotami w zależności od stanu towaru.

2.Jeśli towar, który otrzymałeś nie jest tak, jak to opisano.Proszę, daj nam znać i wyślij z powrotem w ciągu 7 dni na zwrot.Zwrócimy pieniądze w ciągu tygodnia od momentu otrzymania zwróconego towaru.

3.Oferujemy gwarancję na 3 miesiące dla całego z naszych produktów.Wszystkie produkty muszą być zwracane w oryginalnym stanie

Należy pamiętać, że części następujących urządzeń nie są gwarancją :

1).Części bez naszej naklejki lub początkowo opakowania (nasza płyta główna każde jedno ma znaczek firmy na nim ).

2).Szczegóły nie są wysyłane od nas

3).Płyta główna sztucznie uszkodzona, jak: spadek złamane / намоченное / nieobecny / prywatne obsługa, етк.

Uwaga:Klient ponosi koszty przesyłki towarów z powrotem,będziemy płacić za wysyłkę do ponownej wysyłki.

4).dla gwarancji na płycie głównej powinna być usunięta ID konta przed powrotem z powrotem.

pakiet

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Ocena: 5 out of 5 (1 votes)

5
Ennaillek 2021-04-28

Everything was fine. 3 Motherboards installed, goes on. Not the latest firmware everywhere but ODIN did the trick. Thanks

Dodaj opinię

Ocena