Turecki 270 ml Rebul Eau de Colognes "Лавандер,Jaśmin,Lód,Mandarynka, bukiet, lıme, aqua, dark spıce" Darmowa wysyłka

zł138.37 zł131.46 Darmowa wysyłka

Tagi: maska fc kolonia, perfumy, eau de vie, parfum, damska woda toaletowa, logo ml 270, cologn, feromony, aby przyciągnąć kobiety, zarządzanie ml 270, zapach eau fragrance.

W magazynie

Opis

  • Typ elementu: Pianka
  • Pochodzenie: TR(Pochodzenie)
  • marka: sifa
  • Licencja na produkcję: 545645
  • CZYSTA MASA: 270 ml

Turecki 270 ml Rebul Eau de Colognes "Лавандер,Jaśmin,Lód,Mandarynka, bukiet, lıme, aqua, dark spıce" Darmowa wysyłka

РЕБУЛЬ KOLONIA

BUKIET (Nowy)

LAVANDA

MANDARYNKA

LIMONKA

JASMINE

LÓD

AQUA EAU DE COLOGNE DLA MĘŻCZYZN

CIEMNY OSTRY WODA KOLOŃSKA DLA MĘŻCZYZN

Odśwież się wraz z Ребулем...

Historia Ребуля rozpoczyna się w aptece Ребуля ,dobrze znanej aptece, której udało się zachować swój pierwotny adres, odkąd po raz pierwszy została założona w 1895 roku.Historia zaczyna się od tego, że Apteka "Ребуль" wprowadza naród turecki z lawendy i produkuje lawendowa woda kolońska, który w ciągu prawie stulecia był stałym poszukiwaniem w tureckich domach.Od pierwszego dnia świeże kwiaty użyte do produkcji serii Rebul Eau de Clogne, starannie dobrane, a ich pozostały do dojrzewania w alkoholu.Dlatego wszystkie formuły perfum są ustalane na całym świecie znanych perfum w Grasse,Południowa Francja, po długich badaniach.Ребуль oferuje doskonałe perfumy zawsze z tym samym poziomem świeżości, do którego klienci przyzwyczajeni przez lata.

Eau de Cologne 270 ml

Ребуль Lawenda - co roku kwiaty lawendy są zbierane w południowym regionie Francji (Grass)przed wschodem słońca i przewyższają je,podkreślając bardzo czysty olejek lawendowy.Парфюмерное oleju jest dostarczane do naszej fabryki i przetwarzane w nowoczesnych warunkach aseptycznych ,aby uzyskać taki wspaniały wynik, oferując uspokajająco lawendy na twoją skórę.

Rebul Mandarine - Bodrum Clementine ekstrakt świeża limonka ,ciało rozpieszcza biała brzoskwinia ,tajemniczy fioletowy fiołek afrykański ,romantyczny piwonia i delikatny kwiat muguet łączą się w Rebul Mandarine eau de cologne, aby dać niespotykaną świeżość i chłód.

Rebul Lime - sycylijski ekstrakt z cytryny pachnący, bergamotka, intensywne cytrusy i kwiat мугуат z jego świeżym wiosennym zapachu łączą się w одеколоне Rebul Lime, aby nadać niepowtarzalną świeżość i chłód.

Ребуль Jasmine - Z tym bryzą znad Południowych Włoch ,królestwa najpiękniejszych жасминов ,koktajl z czerwonego jabłka , soczyste gruszki ,brzoskwinki i egzotycznego liczi sprawia, że można poczuć, że przybył do ogrodów.

Rebul Ice - Niezależnie od tego , czy lato czy zima, czujesz dotyk soczystych owoców cytrusowych i wodnych nut na swojej skórze.Pełne poczucie oczyszczenia i świeżości.

Rebul Aqua eau de Cologne dla mężczyzn

Rebul Dark Spice woda Kolońska dla mężczyzn

pakiet

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Ocena: 0 out of 5 (0 votes)

Dodaj opinię

Ocena