SXXY Macka Wibrator Analny Silikonowy Skandynawska Mitologia Rocky Korek Analny Kolorowe Fantazje Fetysz Sex Zabawki dla Kobiet Odbyt Masaż Łechtaczki

zł285.64 zł114.26 Darmowa wysyłka

Tagi: zabawka-macka, korek analny riesige, analna zabawka, moje sex zabawki, zamykaj koniec, 12-calowy dildo, macka ośmiornicy, Seks, korek analny, sex shop.

W magazynie

Opis

  • Silikon: Wykonany z silikonu
  • numer modelu: YC-269
  • Pochodzenie: CN(Pochodzenie)
  • Materiał: Silikon
  • Produkt: Macka Anal Dildo
  • Pakiet: Небезрассудная opakowanie
  • Typ elementu: korek analny
  • marka: ССССИ
  • rozmiar: big anal dildo

YC-269 Product Details - Detalles de producto - détails du produit - Szczegóły Produktu - informacje o produkcie

F. A. Q

1 - Pomiar

Pomiary na stronie internetowej są prowadzone, tak jak jest mała tolerancja z tego powodu, że przedmiot wykonany jest ręcznie, seks-zabawki mają nieregularny kształt, metody pomiaru w zakresie, właściwości materiału, seks-zabawki, ale ta tolerancja jest dopuszczalne.

2 - Przed dokonaniem zakupu

Różnice kolorów nie mogą być wyeliminowane przy zakupach internetowych.SXXY próbuje naprawić kolor jak najbliżej rzeczywistego, ale SXXY nie gwarantuje ŻADNEJ różnicy w kolorze.

Ze względu na charakter materiału, o nieregularnym kształcie, варьирующегося narzędzia pomiaru i metody, tolerancja rozmiaru istnieje naprawdę.Zazwyczaj tolerancja wymiarów wynosi ±1 cm i jest dopuszczalne.

3 - serwis

Zalecamy jak najszybciej skontaktować się z oficjalnym sklepem SXXY, jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy z produktami, które można uzyskać.

Staramy się rozwiązać te problemy dla CIEBIE uczciwie i szczerze, aby nie było żadnych zmartwień.Dziękuję ci za twój czas w oficjalnym sklepie SXXY.

4 - Cena–wydajność, na pewno nie niska cena!

Cena-wydajność jest bardzo subiektywna, z powodu przekonań, wartości, relacji konsumpcji różnią się u różnych osób, co sprawia, że różnych ludzi różne oczekiwania od jednego i tego samego produktu.

Rzeczywistość, którą wszyscy wiemy, polega na tym, że сверхнизкая cena uzyskuje się przy składaniu w ofierze jakości i pracy statkiem.

SXXY nigdy bym nie sprzedał żadnych produktów o niskiej cenie.

Cena-wydajność produktu w SXXY odnosi się do wysokiej cenie-wydajności, pod warunkiem dobrej jakości.

5 - czy Muszę zapłacić podatek VAT?

Tylko jeśli są w twoim kraju.Cena na tej stronie nie zawiera żadnych taryf celnych, podatkowych, celnych lub opłat za odprawę celną w każdym kraju.

6 - Jak небезрассудна opakowanie?

Bardzo.

Wysyłamy w brązowych polach, nie używamy koperty pocztowe, które mogą pokazać, co to za przedmiot, gdy go po omacku.

Zapisujemy nadawcy jak Chen Jian, możemy w ogóle nie mówimy, że to jest w środku.

Zawartość oznaczona jako "rzemieślnicza zabawka" lub "metalowy pierścień".!!

7 - czy Można wysłać statek do mojego kraju?

Wysyłamy towary na całym świecie, i większość krajów są wymienione na liście.Jednak jeśli nie, to z powodu unii wydania.

8. Z czego są zrobione te swoje zabawki?

Niektóre wibratory i anal zabawki, które są dostarczane z magazynów we Francji, Polsce, Rosji, Hiszpanii i USA, wykonane z неаллергенного PVC-materiału.

Większość dildos i odbytu zabawki wykonane z неаллергенного silikonu.Jest miękki, elastyczny i dobrze przylega do skóry.Stosowany silikon, nie zawiera ftalanów.

Komórka czystości wykonana jest ze stali nierdzewnej.

9. Jak długo będziesz wysyłać moje zamówienie?

Staramy się wysyłać zamówienia od razu, często dzieje się to w ten sam dzień lub na następny dzień lub w pierwszy dzień roboczy tygodnia, jeśli zamówienie jest wykonane w ten weekend.

Zamówienia czasami może to zająć trochę więcej czasu, jeśli mamy za mało zapasów, ale zawsze jesteśmy w produkcji.

Kilka razy w roku możemy być zamknięte na kilka dni lub tak, ale twoje zamówienie zostanie wysłane zaraz po naszym powrocie.

pakiet

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Ocena: 0 out of 5 (0 votes)

Dodaj opinię

Ocena