Deformacji Kół Łyżwy Chodzić na Łyżwy Dorosły Dziecko Pobieżne Łyżwy четырехколесная Gorąca buty Codzienne buty do Biegania Mężczyźni Kobiety Unisex Shohs

zł574.13 zł315.77 Darmowa wysyłka

Tagi: wysokie trampki czaszka, obuwie męskie skarpety, сомар obuwie męskie, lotką buty do biegania męskie, obuwie męskie, przystań wyciągarka, męskie buty do biegania 2020, luksusowe buty do biegania soman, hot wheels lote 2021, wąż.

W magazynie

Opis

  • Pochodzenie: CN(Pochodzenie)
  • W formie: Pasuje na rozmiar, weź swój normalny rozmiar
  • Górny Materiał: PU
  • Nazwa działu: Dorosły
  • Sezon: Wiosna/Jesień
  • marka: Brandy
  • Rodzaj wzoru: Mieszane Kolory

Proszę, upewnij się, że twój adres jest w pełni poprawny, aby uniknąć nieudanej dostawy.

I jak tylko zamówienie zostało wysłane, adres nie może być zmieniony.

Klienci z Brazylii, proszę, upewnij się, że adres zawiera numer domu.

Adres bez numeru domu, poczta zwróci przesyłkę.

Tym, którzy mają wysoki wzrost i szerokie i grube nogi, zaleca się wybrać jeden rozmiar większy, a tym, kto ma płaski podnoszenie i cienkie nogi, należy wybrać mniejszy rozmiar.

Deformacja Rolkowych Butów Parkour Kół Buty 4 Koła Rund Biegowych Butów Wrotki Buty Unisex Конькобежной Butów

Cechy:

1. Praktyczny przycisk: Buty wyposażony w unikalną niewidzialnej przyciskiem, aby zapobiec przypadkowemu otwarciu.I ma przycisk na tylnej części buta, kliknij ją, i koło się otwiera.Naciśnij i przytrzymaj przycisk, wciśnij koło w dolną płytę i zwolnij ją.

2. Wygodny do noszenia: Buty ma górną strukturę podnóżek, aby skutecznie chronić piętę i zrobić buty bardziej wygodne do noszenia.

3. Szerokie Zastosowanie: Buty stylowe i fajne, a złączy ruch buty świetnie nadają się do jazdy na łyżwach, imprez, dyskotek, tańca, urodzin, Świąt bożego narodzenia.

4. Lekki nieść: Mały i lekki, łatwy nieść, wolny dla zabudowy na płaskie buty, eliminuje kłopotów sobie i zbierać.

5. Bezpieczny i praktyczny: Buty ma dobry balans, więc można łatwo kontrolować środek ciężkości ciała, a buty bezpieczne w użyciu i łatwa.

Dane techniczne:

Tytuł: złączy ruch Конькобежные buty

Materiał koła: ABS

Kółka: PU koło

Materiał podeszwy: EVA + guma

Rozmiar: 31-43

Waga-łożyska: 300 kg

Dotyczy płeć: mężczyzna/kobieta

list przewozowy:

1 x nakładki Rolkowe

Ogólne metody rozwiązywania problemów:

1.Przełącznik zatrzymany i nie może się obracać: narzędzie, które można wstawić na krawędzi okrągłego otworu przełącznika, aby wyciągnąć przełącznik.

2.Przełącznik nie może być otwarte: Sprawdź, czy nie za mocno zaciśnięte koło.Jeśli koło zbyt mocno, należy wymienić lewe i prawe koła

3. Koła nie na miejscu: wyczyść zanieczyszczeń w uchwycie, dodaj smar do sprzęgła szczegóły i przełączniki między wspornikami.

4.Koło się nie zamyka się automatycznie i wyskakuje: kliknij na pręt łączący pomiędzy tylnymi kołami, aby kołek pozycjonujący w pełni zaskoczenie w szczelinę.

Uwagi:

1.Po otwarciu i montażu koła, prosimy upewnić się, że kierunek strzałki znajduje się w pozycji pionowej, a następnie naciśnij przełącznik z pewną siłą (natychmiastowa siła uderzenia).

2.Kierunek strzałki nie jest pionowym zamkiem.Jest to stan bezpiecznika.Zablokowany status nie może zmienić koło.

pakiet

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Ocena: 0 out of 5 (0 votes)

Dodaj opinię

Ocena