Rower Rower Tylna Górna Rurka Torba Wodoodporna MTB Górski/Rower Tylna Torba na Rower Седельная Torba jazda na Rowerze Tylne Siedzenie Ogona Torba

zł34.04 zł27.24 Darmowa wysyłka

Tagi: rowerowa torba седельная, tylna torba-kosz, givi torba pannier, b soul bag, torba na rower, b soul bag rower, torba na rower, skórzana torba-паньер, bmw pannier bag, gigantyczna torba-паньерка.

W magazynie

Opis

  • Funkcja: Z pokrywą
  • Materiał: Nylon
  • numer modelu: YA0208
  • Dowód: CC.CE
  • marka: B-DUSZA

Cechy:

1. Szybko zdemontować konstrukcję

2. Zmienna o dużej pojemności

3. Woda

4. Lekka konstrukcja zwiększa bezpieczeństwo w nocy

5. Może być umieszczona konstrukcja lampy.

Dane techniczne:

Model: YA0208

Materiał: poliester + skórzany piłkę

Kolor: czarny

Rozmiar: 17 * 8.5 * 12 cm

Po rozszerzeniu mapie: 20 * 8.5 * 12 cm

Lista produktów:

1 * pakiet

1. DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)

2. Zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.

3. Wysyłamy towar tylko dla potwierdzonych adresów zamówienia.Adres zamówienia MUSI być zgodny Z adresem dostawy.

4. Przedstawione obrazy nie są rzeczywistym towarem i są przeznaczone wyłącznie w celach informacyjnych.

5. USŁUGA TRANZYTU CZASU świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie.

6. Jeśli nie otrzymasz swojego zamówienia po 30 dni od daty płatności, prosimy o kontakt z nami.Będziemy go śledzić swoje zamówienie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej.Nasz cel - zadowolenie klienta!

7. Czas dostawy:

1. Masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni na zwrot od daty jego otrzymania.Jeśli towar znajduje się w posiadaniu więcej niż 7 dni, zostanie on uznany za używany, a MY NIE WYDA ci ZWROT LUB WYMIANĘ.NIE MA WYJĄTKÓW!

Koszt wysyłki jest pobierane zarówno sprzedającym, jak i kupującym na pół.

2. Wszystkie zwracane produkty MUSZĄ BYĆ w oryginalnym opakowaniu, MUSISZ PODAĆ nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i identyfikator zamówienia.

3. Zwrócimy CI PEŁNĄ KWOTĘ wygraną po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowaniu ze wszystkimi włączonymi części i akcesoriów, PO tym jak Kupujący i Sprzedający unieważnić transakcję z Szaflary.org.pl.LUB można zdecydować się na wymianę.

4. Będziemy ponosić cały koszt dostawy, jeśli produkt(y) nie są reklamowane. 1. 12 miesięcy ograniczonej gwarancji producenta na wadliwe części (za wyjątkiem części, uszkodzonych i/lub nieprawidłowo wykorzystanych po otrzymaniu).Akcesoria dostarczane z gwarancją na 3 miesiące.

2. Wadliwe produkty POWINNY BYĆ zgłaszane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (w oryginalnym opakowaniu, jeśli jest to możliwe).Należy poinformować nam, na czym polega wada, i dać nam numer twojego zamówienia.NIE REMONTUJEMY I NIE WYMIENIAMY PRZEDMIOTÓW ZA POMOCĄ

TERMIN WAŻNOŚCI GWARANCJI UPŁYNĄŁ.

Zgadzasz się ze wszystkimi wyżej wymienionymi zasadami przy zamówieniu na Szaflary.org.pl!Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Opinia jest bardzo ważna.Prosimy skontaktować się z nami natychmiast, ZANIM dasz nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli spełnić twoje zadowolenie.

Nie można rozwiązywać problemy, jeśli my o nich nie wiemy!

pakiet

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Ocena: 0 out of 5 (0 votes)

Dodaj opinię

Ocena