200 g Czyszczący Narzędzie high-Tech Magiczny Odkurzacz Połączenie Super Czysty Śluzowaty Czysty Żel Do Telefonu Samochodowego Notebook Pc Klawiatura Komputerowa

zł10.64 zł5.34 Darmowa wysyłka

Tagi: 88890300 wokal, magiczny długopis, kurz dmuchawy, антипылевая korek, czysta kurz, notebook do gier, samochód dla, 360 laptop, gry komputerowe, laptopy, mobil phone.

W magazynie

Opis

 • numer modelu: 200 g Czyszczącego Klej Do Uszczelek
 • rozmiar: 8.1X17X3 cm
 • Funkcja: czysty
 • Waga: 200g
 • Pochodzenie: CN(Pochodzenie)
 • Kolor: Niebieski
 • W komplecie: 1*pakiet żelu czyszczącego
 • Główny materiał: woda + guma guar
 • Dropshipping, Hurt: Wsparcie
 • Typ: Detergent
 • Aplikacja: DYSK, Sprzęt, Klawiatura, Ekran

Opis:

Zupełnie nowy żel oczyszczający artefakt, każdy zakątek luzu może zostać użyty w każdej chwili.

Czyszczenie klawiatury, czyszczenie pilota zdalnego sterowania, czyszczenie myszy, czyszczenie samochodu, czyszczenie monitora, czyszczenie maszynki do golenia, czyszczenie otworów wentylacyjnych i wiele innych skrypty są dostępne.

Za pomocą jednego uderzenia i jednego kliknięcia kurz i śmieci natychmiast usuwane, że jest ważnym narzędziem do czyszczenia do pracy i życia.

Oczyszczający żel może wniknąć w szczeliny klawiatury, wchłaniając kurzu i bakterii, a także pochłaniają zanieczyszczenia, które trudno wytrzeć.

Po użyciu żelu można od razu umieścić z powrotem w opakowaniu.Worek wyposażony jest taśmą uszczelniającą, która ma dobrą zdolnością regeneracyjną i może być ponownie użyty.

Ten żel jest wykonana z wody, guar dziąsła i innych materiałów.Jest ekologiczny i zdrowy.Emituje roślinny zapach, szybką sterylizację, jest ekologicznie czyste i zdrowe.

Nadaje się do czyszczenia i osuszania większości cyfrowych ekranów i powierzchni, takich jak laptopy, klawiatury, kalkulatory itp.

Zapoznać się stosunek równowagi polimerowego surowców i wilgoci, aby utrzymać wysoką elastyczność i nie przyklejają się do rąk.

specyfikacja:

Waga: 200 g

Rozmiar: 8.1*17*3 (cm)

Główny materiał: woda + guma guar

kolor: niebieski

Funkcja: Czysty

Dane techniczne:

Wyrobić trochę przed użyciem, a następnie rozwałkować czyste рулетом.

Nie czyścić ubrania i gorące przedmioty.

Nie wolno myć wodą, temperatura topnienia, gęstość czystego żelu nie jest wysoka, to topi się w wodzie.

Proszę, umieść go poza zasięgiem dzieci, aby uniknąć połknięcia.

Można go użyć kilka razy.Po użyciu należy umieścić go z powrotem do torby lub do banku i uszczelnienie przed działaniem powietrza.

Czysty żel nie należy umieszczać na powierzchni obiektu przez więcej niż dwie minuty, aby zapobiec dostania się żelu na luz i nie można go było wyciągnąć.

Pakiet Zawiera:

1*pakiet żelu czyszczącego

pakiet

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Ocena: 4.70 out of 5 (3 votes)

Dodaj opinię

Ocena