50-500pcs twórcze zwierzęta naklejki 1 cal etykiety nagroda naklejka dla nauczyciela dzieci smiley biurowe naklejki

zł8.07 zł3.24 Darmowa wysyłka

Tagi: gwiezdne premia naklejki, artyleria koreańska szkoła, kliknij kwiaty naklejki, naklejka na ścianę, duże premia naklejki, wystrój sali lekcyjnej, specjalne naklejki emoticon, naklejki buźki emoticon, ładna naklejka, nauczyciel w koszulce.

W magazynie

Opis

  • Materiał: Papier, Naklejka
  • numer modelu: QY530A
  • Pochodzenie: CN(Pochodzenie)

informacje o produkcie

Dla dzieci naklejki motywacyjne: Asystent nauczyciela w ocenie dla studentów w nowoczesną erę cyfrową.Użyj tę opinię, aby dodać trochę talentu do викторинам i materiałów ewaluacyjnych, a także nagradzania nauczycieli za naklejki z мемами.

Unikalna konstrukcja: Każdy zestaw inspirujących naklejek dla dorosłych i dzieci pochodzi z 300 мемными naklejkami w niezależnym projekcie 8 gatunków cute zwierząt, dając inspirację i wsparcie.Każda naklejka ma średnicę 1 cala i jest idealny dla studentów i kolegów, aby użyć go do testów, esejów, rozpraw i sprawozdań.

Nadaje się dla wszystkich grup wiekowych i grup wiekowych: Wszystkie premia naklejki dla nauczycieli nadają się do eleganckiej środowiska dzieci i młodzieży, jak i dorosłych!Po prostu wyczyścić każdą naklejkę od papieru i przyklej ją!Gwarantujemy, że naklejki z мемами tych nauczycieli są ważnym narzędziem dla studentów w klasie.

Zachęcaj i вознаграждайте swoich uczniów: Śmieszne i pozytywne dobre slogany plus pozytywne wzmocnienie-to idealna nagroda za dobrą pracę!Studenci docenią te tematy i zabawne naklejki-memy dla nauczycieli w obecnej epoce cyfrowej!

Idealne prezenty: Te naklejki zachęcające-idealne prezenty dla nauki przyjaciół lub kolegów.Gwarantujemy, że będą pokazywać się uśmiechy na twarzach uczniów i pomagać im komunikować się z klasą!Mogą one również służyć inspirującymi naklejkami dla dorosłych!

pakiet

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Ocena: 5.00 out of 5 (4 votes)

Dodaj opinię

Ocena