Innowacyjna Moda Na Słoneczną Tańczący Kwiat Oscylujący Animowany Bobble Dancer Toy Car Decor Zabawki Dla Dzieci Prezent Akcesoria Samochodowe

zł14.35 zł10.20 Darmowa wysyłka

Tagi: magnetyczne huśtawka wystrój, taniec taniec, tańczące zabawki, dziewczyna słoneczna tancerka, tancerz solar, taniec zabawka chicken, zabawka-wahadło, dekoracja samochodu zabawki toy story, zabawka dla desce rozdzielczej, fashion dancing solar.

W magazynie

Opis

  • Dropshipping: Hurtownia
  • Opakowanie: Skrzynia
  • Materiał: Plastik
  • Styl: Nowoczesny
  • Temat: Kwiat
  • Główny materiał: BRZUSZNEJ PRASA
  • Pochodzenie: CN(Pochodzenie)
  • Wsparcie: Dropship/sprzedaż Hurtowa/Epacket
  • To Inteligentne Urządzenie: No

Oznaczone punkty:

1,Ciepłe przypomnienie: Każda skrzynia pochodzi z klejem, co jest bardzo ciekawe, czy zmieści się ona w samochód lub na biurko.

2,idealny do paneli samochodowych, sypialnie, domy, stoły, itp.

3,Wstrząsnąć kwiat, aby umieścić na samochód, stół lub łóżko, nudne lub zmęczony dzień, aby przynieść wam szczęście, kiedy рассеиваете zmęczenie każdy dzień, błyszczące, miłe kręcąc głową, wszystko, co najlepsze nastrój.

4.Podaruj znajomemu prezent, podaruj swojej rodzinie szczęście, podaruj swojemu kochanka niespodziankę i dodać trochę zabawy w nudną podróż.

5,Wykonany z czystej żywicy, jest антидеформационным, цветостойким dla długiego okresu eksploatacji.Wyrafinowany design przekazuje niekończącą się zabawę w życie.

Nowa Moda Na Słoneczną Taniec Kwiat Oscylujący Animowane Bobble Dancer Toy Car Decor Zabawki Dla Dzieci Prezent

Cechy:

Zgodnie z zasadą optyki, energia świetlna zostanie przekształcona w energię kinetyczną i sprawi, że ostrze trząść się automatycznie, dopóki jest światło słoneczne.

Opis:

1. Ciepłe przypomnienie: Każda skrzynia pochodzi z klejem, co jest bardzo ciekawe, czy zmieści się ona w samochód lub na biurko.

2. Idealny dla samochodowych paneli deski rozdzielczej, sypialnie, domy, stoły, itp.

3. Wstrząsnąć lalkę, aby umieścić na samochód, stół lub łóżko, nudne lub zmęczony dzień, aby przynieść wam szczęście, kiedy рассеиваете zmęczenie każdy dzień, błyszczące, miłe kręcąc głową, wszystko, co najlepsze nastrój.

4. Podaruj znajomemu prezent, podaruj swojej rodzinie trochę więcej szczęścia, podaruj kochanka niespodziankę i dodać trochę zabawy w nudną podróż.

5. Wykonana z czystej żywicy, jest антидеформационным, цветостойким dla długiego okresu eksploatacji.Wyrafinowany design przekazuje niekończącą się zabawę w życie.

Parametry:

Nazwa produktu: Nowatorski zasilany energią Słoneczną akcja kwiat

Rozmiar: około 10*6,5*12 cm/3.93*2.55*4.72"

Waga produktu: około :56 g

Główny materiał: ABS

Moc może absorbować światło słoneczne i automatycznie się trząść głową. (Bateria nie jest wymagane. )

List przewozowy:

Słoneczny Tańczący Kwiat X 1

pakiet

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Ocena: 5 out of 5 (1 votes)

5
Lenachainikova 2021-06-15

good

Dodaj opinię

Ocena